STRELNICA
Vnútorná krytá strelnica s celoročnou prevádzkou určená pre profesionálnych a amatérskych strelcov. Môžu ju využívať príslušníci športových klubov, ozbrojených zložiek a široká verejnosť, aj bez zbrojného preukazu. K dispozícii sú štyri samostatné stanovištia s pohyblivými terčmi. Celková dĺžka strelnice je 25 metrov. Ponúkame aj zapožičanie zbraní a predaj streliva.

POSILŇOVŇA
Ak chcete pre svoje telo niečo urobiť, cítiť sa lepšie a krajšie a v neposlednom rade nájsť si nových priateľov, posilňovňa je to najsprávnejšie miesto. Stroje sú bezpečné pre všetkých návštevníkov. Ich obsluha je jednoduchá a pohodlná. Zariadenie spĺňa požiadavky a očakávania pre fyzicky slabších návštevníkov , ale poskytuje komfort a potrebnú intenzitu tiež pre náročný silový tréning.

BAR S LASEROVOU STRELNICOU
Laserová strelnica je elektronický strelecký simulátor pre domáce a profesionálne použitie. tento systém Vám umožní tešiť sa zábave zo strieľania bezpečným spôsobom. Hráči strieľajú z reálnych strelných zbraní v hrách a simuláciách zobrazovaných na veľkom premietacom plátne.

Pre príjemné posedenie v našom zariadení je Vám k dispozícií bar s letnou terasou, kde ponúkame široký výber nápojov , usporiadanie firemných akcií, večierkov a posedení.

Mapa

Adresa: Štítnická 56 , Rožňava

Odporučiť priateľom

Komentáre

    Zatiaľ nebolo pridané žiadne hodnotenie