Grape, Bar and Wine, Vás pozýva na príjemné posedenie do nového klimatizovaného baru s príjemným prostredím. Bar sa špecializuje na podávanie sudových vín z rôznych krajov Slovenska. Momentálne Vám Grape, Bar and Wine, ponúka viac ako desať druhov kvalitných sudových vín. V podniku samozrejme nechýba ani široká škála alkoholických nápojov, miešaných drinkov, čapovaného piva, kvalitnej kávy a čajov a množstva nealkoholických nápojov.

Grape, Bar and Wine, disponuje TV s rozmermi cca. 4 x 3,5m, vďaka čomu sa pôžitok zo zápasov stane nezabudnuteľným. Vináreň a bar Grape nezabudla ani na moderné technológie, a tak sa v podniku môžete pripojiť na bezplatnú WiFi sieť. Grape je vďaka salóniku vhodný aj na firemné prezentácie a súkromné akcie, kde je pridaná možnosť pripojenia vlastného notebooku k 37“ LCD TV. Pre hostí Grape ponúka možnosť hrania biliardu a šípiek. O dobrú náladu hostí sa postará denne aktualizovaný juke-box.

Grape disponuje aj letnou terasou s priamym vstupom do predajne Grape, kde je možné si vybrať zo širokej škály cukroviniek pre vašich najmenších, darčekových košov (aj na objednávku), fľašových vín a sudového vína.

Kapacita zariadenia Grape prevyšuje 100 miest. Pohodlie našich hostí je pre nás prvoradé, a preto sú v bare na sedenie koženkové pohovky a kreslá.

Mapa

Adresa: Komenského 2756/13, Bardejov
Web: http://www.grapebar.sk

Odporučiť priateľom

Komentáre

    Zatiaľ nebolo pridané žiadne hodnotenie