Považskobystrická mestská pláž pohoda, relax a zábava.
Považskobystrická mestská pláž je netradičný priestor s atmosférou ideálny pre slnenie, relaxáciu, zábavu, športové vyžitie, kultúru či večerný život . Je to miesto kde môžete príjemne prežiť horúce letné dni a dopriať vyšantenie Vašim ratolestiam, stráviť deň grilovačkou a beachvolejbalovým zápasom s vašimi priateľmi, osviežiť sa výbornými miešanými drinkami a večer sa nechať uniesť rytmom latino párty alebo atmosférou živého koncertu. No a v neposlednom rade je to miesto kde si môže Vaša firma usporiadať stretnutie či už v podobe firemných hier, teambuildingu alebo tematického eventu.

Služby
Pláž je vybavená lehátkami, slnečníkmi, sprchami, prezliekacou kabínkou, zázemím pre letné plážové športy, pódiom pre kultúrny program, plážovým barom, detským kútikom s trampolínou, lávovým grilom a párty stanom s ohniskom.

Plážový bar
Ponuka plážového baru sa sústreďuje na známe alkoholické a nealkoholické cocktaily, limonády z čerstvého ovocia, taliansku kávu, české pivo, kvalitné Slovenské vína a základný zahraničný a domáci alkohol. Terasa plážového baru je obkolesená palmami a v návštevníkovi vyvoláva pocit prímorskej destinácie, dokonalú atmosféru umocňujú rytmy vkusne vybranej hudby a prívetivý vyškolený personál.

Plážové športy
V areály Mestskej pláže si majú návštevníci možnosť zahrať na dvoch beach volejbalových kurtoch. Ihriská je možno prispôsobiť na hru plážového fotbalu, alebo tenisu

Mapa

Adresa: Športovcov 2114, Považská Bystrica
Web: http://www.swimclub.sk/

Odporučiť priateľom

Komentáre

    Zatiaľ nebolo pridané žiadne hodnotenie