Producenti, DJi, a hudobní organizátori tvoria multižánrový program so zameraním na klubovú scénu. Každý štvrtok, piatok a sobotu od večera do rána prinesú stálu akciu s viacerými DJmi z domácej i zahraničnej scény. V programe nájdete rôzne žánre od hip-hopu, elektra cez dubstep, drum and bass až po indie. Každý si príde na svoje!

Klub Dole je vybavený zvukom Function One, ktorý sa označuje za najlepší zvuk na trhu. V klube nájdete tiež špeciálny LED strop, ktorý je plne programovateľný a dáva tak nové možnosti ako pracovať s vizuálnou stránkou priestoru. Klub je nefajčiarsky, v zadnej časti sa nachádza oddelená presklenená fajčiarská miestnosť, z ktorej je výhľad do celého klubu.

The city center now offers a new venue housing top-notch music – a multi-genre club with residents who reign supreme among the Slovak music scene. Producers, DJs and music promoters will offer a myriad of music genres shining with focus on the club scene. With its industrial flair, Club Dole boosts several interesting features, such as a special LED ceiling and Funktion One sound system, which experts consider the best on the market.

Mapa

Adresa: Námestie SNP 30, Bratislava
Web: http://www.klubdole.sk

Odporučiť priateľom

Komentáre

    Zatiaľ nebolo pridané žiadne hodnotenie