Vitajte na našej webovej stránke, prostredníctvom ktorej máme k sebe opäť o niečo bližšie. RIO DISCO PUB je diskotéka s celoročnou prevádzkou, situovaná na Mostnej ulici č.40 v Nitre. Návštíviť nás máte možnosť 5 dní v týždni, od 20.00 - 4.00 hod..Vďaka flexibilnému systému zastrešenia môžete počas letných nocí na vlastnej koži zažiť horúce open air party priamo v centre nášho mesta, v zime zase vďaka tomuto jedinečnému riešeniu nepocítite chlad mrazivých nocí. RIO DISCO PUB ponúka výbornú zábavu, pohodu a skvelú náladu širokému spektru domácich i zahraničných návštevníkov.

Myslíme na každého z Vás. V pondelok, utorok a stredu sme tu hlavne pre študentov, ktorých určite potešia študentské akciové ceny ich obľúbených nápojov. V piatok a sobotu sme tu pre každého z Vás, so širokou ponukou značkových alkohoholických i nealkoholických nápojov, akcie s darčekmi, na spestrenie striptíz a rôzne show podľa programu. Sympatická a príjemná obsluha za barom promptne vybaví každú Vašu objednávku a náš Dj je prístupný každému Vášmu hudobnému želaniu.

Celkovú atmosféru RIO DISCO PUBu dotvára v neposlednom rade aj kvalitná, profesionálna hudobná a svetelná technika a…samozrejme VY. Bez Vás by Rio nebolo tým, čím je!!!

Ak patríte k tým, ktorí radi relaxujú v príjemnom prostredí, užívajú si naplno nespútanú zábavu v tanečných rytmoch domácej i zahraničnej produkcie, potom ste na správnom mieste. RIO DISCO PUB a jeho personál sa tešia na Vašu návštevu.

Mapa

Adresa: Mostná 40, Nitra

Odporučiť priateľom

Komentáre

    Zatiaľ nebolo pridané žiadne hodnotenie