Útulná Galéria ZELENÁ sa nachádza v srdci Bratislavy, na Zelenej ulici, ktorá spája Hlavné námestie s Ventúrskou ulicou. Keďže v Starom meste je pešia zóna, auto si môžete odstaviť v najbližšej garáži Uršulínska, alebo garáž Hotel Carlton.
Pred vstupom do galériesi oprášte dušu od starostí, zlostí a iných nedobrostí, aby sa vo vás otvoril priestor prepríjímanie krásy a dobra. Len tak budete schopní vnímať to sálanie, ktoré sa vnáša nad tu vystavenými krásnymi vecičkami, alebo to šepotanie, ktorým sa vám prihovárajú-mňa si vyber, mňa stvorili s láskou.. a hlas odvedľa, - nie, to mňa si vezmi, potrebuješ ma pre niekoho milého, a ďalší - so mnou daruješ srdce i krásu... A všetky po vás budú naťahovať svoje krásne chápadlá, a všetky by ste chceli mať.

V našej galérii ZELENÁ si určite si každý vyberie to svoje, čo sa mu prihovorí. Nájdete tu prekrásne obrazy a obrázky, keramické sochy aj menšie plastiky, vyrezávané drevo, rôznorodé šperky, dekoračnú i úžitkovú keramiku a iné krásne drobnosti, ktoré zútulnia váš domov a skrásnia vašu každodennosť. Všetky tieto nádherné diela a dielka vytvorili šikovní remeselníci a umelci. Ich umenie sa rodilo z tvorivej radosti a má schopnosť prenášať tú radosť i na vás. Nechajte sa obohatiť krásou, láskou a nehou a doprajte ju aj tým, ktorých máte radi. Anjel krásy z našej galérie nikdy neminie cieľ.

Tešíme sa na Vašu návštevu.

Mapa

Adresa: Zelená 8, Bratislava
Web: http://www.galeria-z.sk

Odporučiť priateľom

Komentáre

    Zatiaľ nebolo pridané žiadne hodnotenie