FRIENDS WOMEN RESTAURANT sa nachádza na Špitálskej ulici v Nitre, v blízkosti starého nitrianskeho pivovaru, s ktorým je historicky spätý. Samotný pivovar bol dokončený v roku 1895 a podľa odborníkov sa v jeho priestoroch v tom čase varilo jedno z najlepších pív v celej rakúsko-uhorskej monarchii. Jednotlivé prevádzky FRIENDS RESTAURANTu vznikli rekonštrukciou objektov, v minulosti údajne patriacich samotným majiteľom pivovaru.

FRIENDS WOMEN RESTAURANT Vám na jednom mieste ponúka možnosť ochutnať vynikajúce gastronomické špeciality a kvalitné značkové vína slovenského pôvodu vo svojej reštaurácii a zabaviť sa na pravidelne organizovaných zábavných akciách s hudobnou produkciou. V čase letnej sezóny iste privítate možnosť posedieť si na terase a na zábavu si prídu aj Vaše ratolesti na detskom ihrisku, kde ich čakajú rôzne prekvapenia.

Rôznorodosť a variabilita priestorov FRIENDS WOMEN RESTAURANTU dáva návštevníkom možnosť výberu pri organizovaní obchodných rokovaní, recepcií ,osláv, či iných spoločenských udalostí s možnosťou hudobného doprovodu.

Mapa

Adresa: Špitálska 2, Nitra
Web: http://www.friendsrestaurant.sk

Odporučiť priateľom

Komentáre

    Zatiaľ nebolo pridané žiadne hodnotenie