Rodinka je nefajčiarska pizzéria umiestnená na prízemí OC Laborec (Modrák na Furči), Povstania českého ľudu 1. Otváracie hodiny sú denne od 10:00 hod. do 22:00 hod.

Je prispôsobená rodinám s deťmi, ktoré majú k dispozícii samostatný detský kútik, detské WC s detským umývadlom či detské stoličky. Pozvaní sú samozrejme všetci, no najmä tí, ktorí sa chcú dosýta a kvalitne najesť za ľudové ceny bez zbytočného hluku a tabakového dymu.

Dospelí si môžu vychutnať dobré pivo či kávu, alebo si namiešať pizzu podľa vlastnej chuti bez obmedzení či príplatkov za prísady.

Pre uponáhľaných ľudí máme v ponuke hamburger, ktorý je možné si namiešať takisto podľa vlastnej chuti.

V čase obeda máme v ponuke denné menu za 3,30€ – výber zo 4 druhov hotových jedál, polievka a zeleninový šalát + 2 jedlá zo stálej ponuky. Hotové jedlá sa pripravujú denne v našej prevádzke Naša jedáleň na Južnej triede 74 v Košiciach a sú okamžite po ich dokončení expedované do pizzérie, kde sa vydávajú.

Reštaurácia má 8 stolov s 38 miestami na sedenie. Vedľa reštauračnej časti je stavebne oddelená herňa pre deti s 18 miestami na sedenie. Deti majú k dispozícii lanovú preliezačku, nafukovací skákací hrad, molitanové kocky, stolný futbal, šípky a množstvo hračiek.

V blízkosti je dostatok parkovacích miest navyše k modráku je všeobecne ľahká prístupnosť.Organizujeme taktiež detské narodeninové oslavy či iné spoločenské akcie ušité Vašim požiadavkám na mieru (s kapacitou do 35 miest).

Príďte si vychutnať jedinečnú pokojnú atmosféru reštaurácie, kde Vám ponúkneme okrem chutného jedla aj umelecký zážitok z originálne stvárneného prostredia.

Tešíme sa na Vás!

Mapa

Adresa: Povstania Českého ľudu 1, Košice
Web: http://www.nasa-ke.sk/sk/nase-restauracie/pizzeria-rodinka/

Odporučiť priateľom

Komentáre

    Zatiaľ nebolo pridané žiadne hodnotenie