Klasické krčmy patria ku koloritu každého mesta. Krčmy, v ktorých nenájdete studené chrómové stoličky, neónové nápisy či kávu za päťdesiat korún. V takej krčme môže byť veselo i smutno, môžu sa tu ľudia porozprávať i zaspievať si. Ráno sa krčma otvorí a postupne sa do večera zapĺňa mladými i staršími. Stretávajú sa tu skupinky, ktoré majú svoje miesta. Mnohí štamgasti prichádzajú len tak, „na slepo“ sami, vedia, že tu stretnú známeho, vhodného na kus reči. Veď u nás sú všetci známi, u nás v S-PUBe. Tu aj vy nájdete priateľov, zábavu, dobré pitie i chutné jedlo.
S-PUB v Handlovej v časti Morovnianskeho sídliska nemôžete minúť označuje ho veľká tabula a vlajky s našim logom. Hoci krčma tu bola už viac rokov, my sme chceli priniesť našim zákazníkom niečo viac. Naším cieľom bolo vytvoriť podnik, ktorý je tu pre ľudí každého veku. V zrenovovanom prostredí ponúkame sedenie až pre 140 ľudí vo vnútri. Pre dospelých je po celý rok na zábavu v prevádzke veľká herňa s biliardom, cez leto karambol, šípky, stolný futbal, výherné automaty i možnosť tipovať Tipsport. Hudbu si môžu zákazníci sami vybrať v jukeboxe. A to všetko v príjemnom prostredí. My sa na nič nehráme, žiadna Marylin Monroe ani Charlie Chaplin, u nás ste doma v Handlovej. Na stenách sú len fotografie z nášho mesta a z pivovaru, kde vyrobili pivo čapované v S-PUBE.
Mysleli sme aj na rodiny s deťmi a minulý rok sme vytvorili terasu s veľkou trávnatou plochou pre 126 ľudí, kde nájdete detský domček s hračkami, šmykľavku i pieskovisko. Terasa je od cesty oddelená oplotením, čím sme na hranie vytvorili bezpečný priestor.
Čo robí dobrú krčmu dobrou krčmou je v prvom rade dobré pivo. My sme sa rozhodli pre značku Steiger. Steiger 12° stupňový svetlý ležiak je vyrobený klasickými technologickými postupmi z najkvalitnejších slovenských sladov a chmeľov. Intenzívna chmeľová chuť, vysoký obsah alkoholu, bohatá kompaktná pena a zaokrúhlená vôňa z neho robia pivo vhodné aj pre slávnostné príležitosti. Obsah alkoholu je minimálne 5,0%. Steiger tmavý výčapný ležiak 11° stupňový je stále obľúbenejšie tmavé pivo, vyrobené zo špeciálnych sladov bavorského, karamelového a farebného. Tým získalo granátovo-čiernu farbu, bohatú krémovobielu penu a zvláštnu karamelovo-sladovú sladkú chuť s veľmi jemnou horkosťou. Obsah alkoholu je minimálne 4,0% a maximálne 4,4%. Našu ponuku obohacuje i o 11° stupňový Staroprameň a v letných mesiacoch pivo 12° stupňový Staroprameň nefiltrovaný. Keďže nám záleží na kvalite piva i u nás v S-PUBE, pravidelne každý deň preplachujeme rúrky a každých 14 dní čistíme rúrky chemicky. Kontrolujeme teplotu pri uskladnený a 24 hodín pred výčapom sa so sudmi nemanipuluje. Pri podávaní piva zákazníkom sú samozrejmosťou čisté poháre umývané teplou vodou.
Okrem piva máme v ponuke široký výber kvalitných odrodových vín a pripravíme vám najznámejšie alkoholické a nealkoholické miešané nápoje.
K nápojom ponúkame aj dvadsaťjeden druhov pizze, štyri druhy cestovín, či jedna polievka podľa ponuky, dva druhy palaciniek a príjemným spestrením je i domáca kuchyňa.

Mapa

Adresa: Morovnianska Cesta , Handlová
Web: https://www.facebook.com/pages/S-PUB/466894609994807

Odporučiť priateľom

Komentáre

    Zatiaľ nebolo pridané žiadne hodnotenie