Naša rodinná reštaurácia začala písať svoju históriu v roku ...... Roky stereotypu si vyžiadali nutnú zmenu ku ktorej došlo v roku 2013, kedy reštaurácia prešla komplexnou rekonštrukciou, pričom zmenou majiteľa prišiel aj citeľný zvrat v celkovom koncepte reštaurácie. Táto zmena si vyžiadala odzrkadlenie aj v označení reštaurácie, pričom sme sa snažili o nájdenie takého nového označenia, ktorým je „Rézkakas“, ktoré jednoznačne vystihuje gastronomický zámer, ktorý v reštaurácii chceme sledovať, a to klasickú domácu kuchyňu vidieka. Nezabudli sme pritom ani na špecialitu, atraktívnu a obľúbenú najmä medzi mladšou generáciou, ktorou je talianska pizza, čím sme rozšírili cieľovú skupinu našej reštaurácie aj o milovníkov tejto špeciality.

Modernizáciou nielen interiéru, ale hlavne technologického zariadenia bol vytvorený predpoklad pre kvalitnú prácu. Dizajn našej reštaurácie má nenásilne a vkusne zariadený interiér a tak sa snažíme pripravovať aj naše jedlá, ktoré prezentujeme každý deň v novej ponuke formou menu a tým zaručujeme čerstvosť a pravosť použitých surovín za súčasne lákavú cenu.

Vlastné produkty, ako domáce omáčky, cestoviny či dezerty sú výsledkom práce kuchára, ktorému záleží na našich hosťoch. Pri vytváraní našich vidieckych pochúťok sa snažíme riadiť tradičnými zásadami vidieckej kuchyne, pričom však reflektujeme svoju pozornosť aj na rozmanité požiadavky našich hostí a ponúkame aj niektoré obľúbené zahraničné špeciality na našom jedálnom lístku, okrem už spomínanej talianskej pizze. Nechceme Vám ponúkať narýchlo pripravené prekombinované receptúry. V našich jedlách sú zakomponované poctivé gastronomické postupy overené časom.

Reštaurácia Rézkakas predstavuje stravovací komplex v centre obce Okoč a disponuje bohatou ponukou priestorov (pri reštaurácii sa nachádza aj letná terasa) za výhodnú cenu.

Reštauračné zariadenie dokáže uspokojiť až 40 zákazníkov súčasne. Okrem každodenných obedov, večerí a posedenia pri kávičke je reštaurácia Rézkakas najvhodnejším miestom aj pre organizovanie Vašich spoločenských akcií, ako napr. rodinné oslavy, životné jubileá, svadby, promócie, prezentácie, firemné oslavy a pod. a vďaka svojmu jednoduchému interiéru ju vieme prispôsobiť Vašim požiadavkám tak, aby sme čo najlepšie naplnili Vaše predstavy a želania.

Naše kapacitné možnosti vyššie uvedeným počtom nebudú vyčerpané, keďže sa v súčasnosti pripravujú podklady k plánovanému rozširovaniu priestorov reštaurácie o ďalšie miestnosti, ktorým sa minimálne zdvojnásobí jej priestorové rozloženie. Bude pritom vytvorená aj ďalšia letná terasa spolu s moderným detským ihriskom predovšetkým pre našich hostí, ktorí majú záujem na kvalitnom relaxu so svojou rodinou a priateľmi spojeným s gastronomickým zážitkom z našej kuchyne.

Naša reštaurácia je momentálne nefajčiarska, ale v rámci plánovanej prestavby ktorá sa má realizovať do konca roka 2014 sa má vybudovať aj barové zariadenie s osobitným vchodom pre našich hostí – fajčiarov.

Prevádzka je otvorená denne od pondelka do nedele od 9.00 do 22.00 hod.

Je nám potešením, že Reštaurácia & Pizzeria Rézkakas sa stane obľúbeným miestom Vašich zastávok, stretnutí s priateľmi, rodinou a obchodnými partnermi, kde Vám bude nielen chutiť, ale budete sa u nás aj dobre cítiť.

Mapa

Adresa: Hlavná 3, Okoč
Web: http://www.rezkakas.sk

Odporučiť priateľom

Komentáre

    Zatiaľ nebolo pridané žiadne hodnotenie