Reštaurácia Charlie Sever v priebehu posledného roka prešla viacerými zmenami. Základnou bola zmena majiteľa a s tým prišla aj zmena prístupu k zákazníkom.
Snažíme sa a vždy sa snažiť budeme každému zákazníkovi vytvoriť príjemný pocit z posedenia u nás. Ponúkame príjemné, útulné, nefajčiarske prostredie, ktorého interiér je poňatý v duchu Charlieho Chaplina.Reštaurácia disponuje aj krásnou terasou.

V našej ponuke nájdete široký sortiment ALKO/NEALKO nápojov a viacero druhov káv.Jedálny lístok odráža chuť slovenskej kuchyne a vytvára harmonický zážitok z posedenia. Nájdete u nás pestrý výber jedál a pízz.Určite uspokojíme aj náročného gurmána a každý si vychutná vynikajúcu chuť a to všetko vo výbornej kvalite a za prijateľnú cenu. Takisto naplníme očakávania aj milovníkov pizze - máte možnosť vybrať si z 28 rôznych druhov a 33 jedál. Počnúc šalátami, jedlami z kuracieho či bravčového cez ryby, steaky a veľa druhov syrov na rôzne spôsoby až po sladulinké palacinky.

Reštaurácia je vhodná pre organizovanie svadieb, osláv, karov a iných spoločensky významných posedení a stretnutí.

Pon. - Pi. reštaurácia Charlie ponúka naším návštevníkom obedové menu v cene 3,30 €
Na obedné menu vždy ponúkame:
- tri pripravené hlavné jedlá ,z ktorých jedno je vždy z kuracieho mäsa
- potom máme celotýždňovú ponuku kurací alebo bravčový rezeň, vyprážaný syr(príprava celotýždňového menu je cca 15-20 minút) a čerstvý šalát na rôzne spôsoby,šalát s grilovaným hermelínom alebo kuracím mäsom atď.

Príďte sa k nám naobedovať.Radi navaríme za Vás.

Mapa

Adresa: Mojmirova 16, Prievidza
Web: http://www.charliepizza.sk

Odporučiť priateľom

Komentáre

    Zatiaľ nebolo pridané žiadne hodnotenie