Hotel Družba****
mestský typ hotela po kompletnej rekonštrukcii. Svojou ideálnou polohou v centre mesta a so stráženým parkoviskom sa radí k špičkovým ubytovacím zariadeniam v Michalovciach i širokom okolí.
Ponúka ubytovanie pre náročnú klientelu aj pre turistické skupiny.
Kapacita hotela je 76 izieb. Hotel ponúka dva typy izieb, typ Economy a typ Comfort. Okrem toho aj Apartmán. Izby typu Comfort prešli kompletnou rekonštrukciou, vrátane sanity či nábytku a sú zariadené v modernom dizajne. Izby typu Economy sú čiastočne zrekonštruované, vybavené klimatizáciou, balkónom, či minibarom.

Reštaurácia
V štýlovej poľovníckej reštaurácii podávame obedové menu počas pracovných dní, vždy od 11:00 - 14:00 hod., jedlá si môžete objednať z našej novej ponuky a la carte a samozrejme pre Vás máme pripravené aj špeciality pre mlsné jazýčky. Reštaurácia je tiež vhodná pre rôzne akcie, oslavy, promócie a podobne.

Kongresové priestory
Kongresové priesory po kompletnej rekonštrukcii majú kapacitu až 250 miest. Sú veľmi vhodné na obchodné rokovania, školenia, kongresy a podobne. K dispozícii je kvalitné ozvučenie i dataprojektor. Tieto priestory sú taktiež vhodné pre rôzne spoločenské akcie ako sú rauty, plesy, svadby a iné.

Mapa

Adresa: J.Hollého 698/1, Michalovce
Web: http://www.bdruzba.sk

Odporučiť priateľom

Komentáre

    Zatiaľ nebolo pridané žiadne hodnotenie