Moderný ubytovací komplex v Nitre - Lužiankach (výjazd z Nitry na Hlohovec), bol vybudovaný s ohľadom na maximálne pohodlie a funkčnosť. Ponúka bezplatné parkovisko, wifi pripojenie v celom objekte zdarma, možnosť zapožičania notebookov a satelitnú TV.

Recepcia : Non-stop


Ubytovanie
Bunkový ubytovací systém - samozrejmosťou každej bunky sú nové postele s úložným priestorom, skrine, stolík, televízor pripojený na digitálne satelitné prijímače a pripojenie na internet. Súčasťou izby je vlastné sociálne zariadenie a kúpeľňa, vybavená umývadlom a sprchovacím kútom. Každá izba má spoločnú chodbu, kde je vstavaná vešiaková stena, kuchynka - vybavená základnými elektrospotrebičmi (varná dvojplatňa, chladnička)
Vybavenosť a možnosti komplexu
Súčasťou zariadenia je aj parkovisko umiestnené medzi hlavnou cestou a samotným objektom. Spojenie s centrom mesta uľahčuje aj MHD, ktorej konečná zastávka priamo susedí s týmto novým komplexom. Objekt vyhovuje najnáročnejším požiadavkám a potrebám zamestnancov f. Xawax aj preto je priamo v objekte personálne oddelenie spoločnosti, zasadacia miestnosť a školiace stredisko. Pohodlie ubytovaných dotvára aj kaviareň, priemyselná práčovňa pre ubytovaných, ale aj letná záhrada, čakajúca na jarné dokončenie...

Xawax - X bar

Mapa

Adresa: Vinárska 1, Lužianky
Web: http://www.hotelx.sk

Odporučiť priateľom

Komentáre

    Zatiaľ nebolo pridané žiadne hodnotenie