Ponúkame ubytovanie v hoteli, ktorý sa nachádza v susedstve areálu termálneho kúpaliska Vadaš v centre Štúrova. Vo svojich 11 dvojposteľových izbách, apartmáne i rodinnej izbe ponúkame svojim hosťom ubytovanie vyššieho štandardu. Izby s balkónom s vybavením: kúpeľňa , chladnička, televízor s možnosťou príjmu satelitných programov a rádiom, bezdrôtové Wi-Fi pripojenie na internet. Môžete využiť aj náš krytý bazén s termálnou vodou, saunu a auto si zaparkovať na vlastnom parkovisku.
Hotel ponúka svojim hosťom ubytovanie vyššieho štandardu za skvelé ceny už od 40,-EUR noc/izba/pre 2osoby.

A Hotel Guest Centre Párkány termálvizes fürdőjének (VADAS) szomszédságában épült. Két lakosztálya, egy családi szobája és 11 kétágyas szobája minden igényt kielégít. A szobákhoz terasz, fürdőszoba, hűtőszekrény, TV műholdas csatornákkal és rádió tartozik illetve ingyenes internetes Wi-Fi hozzáférés. Igénybe vehető a termálvizes medence és szauna. Autója pedig a szálló saját parkolójában lesz biztonságban.
A szálloda egy magasabb színvonalú szállást kínál kiváló áron 40,-EUR-tól éj/szoba 2személy.

The Hotel Guest Centre offers a wide range of services and is a pleasantly located small hotel next to the recreational and thermal pools complex only a five minutes walk to the town centre of Stúrovo. Its high standard of accomodation incorporates 2 apartments and 11 rooms with a balcony and one family room, refrigerator, telephone and multi/channel TV set, free access to internet Wi-Fi. There is a swimming pool with a thermal water, sauna and a own car park.
Hotel offers accommodation at great prices from 40,-EUR night/room.

Mapa

Adresa: Hlavná 78, Štúrovo
Web: http://www.hotelguestcentre.sk

Odporučiť priateľom

Komentáre

    Zatiaľ nebolo pridané žiadne hodnotenie