Sme akousi vstupnou bránou do Národného parku Poloniny. Obklopený prírodou chránenej oblasti Východných Karpát v minulosti známeho ako Vlčie hory pripájam link aby ste v krátkosti mali možnosť nahliadnuť do nášho kraja a v akom prostredí náš hotel poskytuje svoje služby.
( http://www.youtube.com/watch?v=CZ0Jorye0jU ).

Hotel stravovacie služby v reštaurácii, Lobby bare s terasou celoročne a samozrejme ubytovanie s kapacitou 40 lôžok v 4 apartmánoch. Kdispozícii je sauna, perličkové vane masáže.
Ponúkame turistiku, cykloturistiku, jazdu na koňoch i možnosti poľovačky a rybačky. Našich hostí určite zaujme návšteva drevených kostolíkov. V lete možnosť kúpania Bio kúpalisko rybníky v Snine -7km, v zime lyžovanie Sky park Chlmec - 27 km, nočne pozorovanie oblohy v astronomickom observatóriu a planetáriu na Kolonickom sedle. Zaujímavosťou hotela je menšie múzeum historických zbraní a predmetou.
Rôzne typy pobytov : rekreačné, aktívne, offroad cez poloniny s prechodom cez ruské sedlo do Poľska, pobyty s návštevou Ukrajiny ( Ľvov, Užhorod )
Pre firmy a organizácie:
Okrem ubytovania, stravovania konferenčné priestory v hoteli alebo v konferenčnej sále v tesnej blízkosti hotela, catering.

Cenník Hotel Armales ***

Izby cena/1 osba

Dvojposteľová.................................20 eur / 1 osoba
Apartmán standard..........................50 eur
Apartmán lux...................................60 eur

Polpenzia .........................................25 eur / osoba
Plná penzia.......................................30 eur / osoba

Miestny poplatok..............................0,33 eur / osoba

Raňajky sú pozornosťou hotela
Všetky izby sú klimatizované
Mapa

Adresa: Duchnovičová 282/1, Stakčín
Web: http://www.armales.sk

Odporučiť priateľom

Komentáre

    Zatiaľ nebolo pridané žiadne hodnotenie