Hotel Stofing poskytuje exkluzívne ubytovanie v moderne zariadených izbách pre krátkodobé i dlhodobé ubytovanie vhodné pre jednotlivcov či rodiny s deťmi alebo firmy. Účelne a komfortne riešené zariadenie Vám poskytne maximálny pocit pohodlia.

Hotel ponúka ubytovanie v dvoch jednolôžkových izbách, štrnástich dvojlôžkových izbách a 3 apartmánoch. Každá izba je vybavená vlastnou kúpeľnou, sprchovacím kútom alebo vaňou a toaletou, TV, rádiom, WiFi pripojením na internet a telefónom. Samozrejmosťou je chladnička s minibarom. V cene izby sú zahrnuté raňajky, vstup do fitness, hotelového bazéna a parkovanie na uzamknutom parkovisku.

Na požiadanie poskytujeme doplnkový tovar, sušič vlasov, kúpacie potreby, kopírovacie služby prípadne fax.

Svojim hosťom ponúkame možnosť stravovania počas celého dňa formou denného menu alebo na základe výberu z jedálneho lístka.

V hoteli sa nachádza kongresové centrum, ktoré má kapacitu 25 osôb a je určené pre firemné team buildingi, semináre, obchodné stretnutia a aktivity.

Spoločenská sála má kapacitu 60 ľudí a je ideálnym miestom pre organizovanie väčších spoločenských udalostí ako sú svadby a rodinné oslavy.
Poskytujeme kompletný servis. Zabezpečíme výzdobu, organizáciu celej udalosti, nápoje a občerstvenie. Špeciality našej kuchyne potešia všetkých labužníkov.

Pre menšie oslavy a posedenia máme k dispozícii salónik s kapacitou 20 ľudí.

Oslavy je možné organizovať aj v bare kde majú hostia k dispozícii aj biliard.

K ubytovacej časti neoddeliteľne patrí rekondičné centrum vybavené bazénom, saunou a fitnescentrom. K dispozícii je taktiež možnosť objednať si masáž.

Parkovisko hotela sa nachádza v uzavretom dvore a je neustále monitoravané kamerovým systémom.

Tešíme sa na vašu návštevu.

Mapa

Adresa: Koperníková ul.49, Hlohovec
Web: http://www.stofing.sk

Odporučiť priateľom

Komentáre

    Zatiaľ nebolo pridané žiadne hodnotenie