Hotel SIGNÁL
Hotel Signál sa nachádza v svetoznámom kupeľnom meste Piešťany, v tichom a malebnom prostredí okolia rieky Váh, 500m od jazera Slňava. Od centra mesta je vzdialený cca 2 km, Piešťany sú najvýznamnejšie slovenské kúpele s vyše dvestoročnou tradíciou a sú preslávené unikátnymi liečivými zdrojmi využívanými na liečbu ochorení pohybového ústrojenstva.

V bezprostrednom okolí hotela sa nachádzajú tenisové kurty, squashová hala, volejbalové ihrisko, minifutbalové ihrisko, krytá hádzanárska hala, golfové odpalisko a zimný štadión. Lákadlom pre milovníkov vodných športov je neďaleká vodná nádrž Slňava, ktorá poskytuje vhodné podmienky pre vodné lyžovanie.

Samozrejmosťou hotela Signál je využívanie internetového WIFI pripojenia,v spoločenských priestoroch a bare.

Stravovacie služby poskytuje hotelová reštaurácia.

Raňajky , obedy a večere pre ubytovaných hostí sú servírované s možnosťou výberu z 3 jedál vrátane vegetariánskeho menu.

Hoteloví hostia možu využiť aj služby hotelového baru, ktorou súčasťou je aj biliard. Počas posedenia možu klienti využiťdve terasy a upravené ohnisko s roštom. Hotel disponuje suchou saunou. Svoje telo mozete precvičiť v hotelovom fitnes centre.

K dispozícii je požičovňa športových potrieb a bicyklov.Na požiadanie Vám bezplatne poskyteme detskú sedačku.Stolný tenis si možete zahrať v pristoroch fitnes centra, kde je k dispozícii 1 stôl. Rakety a loptičky poskytuje personál.

Mapa

Adresa: Rekreačná 13, Piešťany
Web: http://www.hotelsignal.sk

Odporučiť priateľom

Komentáre

    Zatiaľ nebolo pridané žiadne hodnotenie