Hotel KOREKT *** sa nachádza v rekreačnej časti Sĺňava II. v svetoznámom kúpeľnom meste Piešťany, len 80km od Bratislavy. Piešťany sú historicky známe svojimi liečebnými prameňmi na pohybové ústrojenstvo, tak isto sú významným regionálnym centrom kultúry, školstva, športu a rekreácie.
Hotel KOREKT poskytuje ubytovanie v príjemne tichej lokalite ideálnej na relax a vďaka svojej výhodnej polohe pri povodí Váhu poskytuje možnosť využívať rôzne športové aktivity. Priamo v areáli Hotela KOREKT sa nachádza vonkajší bazén (18m x 6m) s detským bazénikom (5m x 4m), 3 tenisové kurty, detské ihrisko s trampolínou, len 100m od Hotela sa nachádza vodnolyžiarsky vlek, 12km dlhá cyklodráha a mnohé iné športové aktivity. Vďaka ľahkej dostupnosti do centra mesta sa môžete zúčastniť rôznych kultúrnych podujatí, vystúpení, vernisáží, či obdivovať kultúrne dedičstvo mesta Piešťany.
Hotel KOREKT*** sa teší na Vašu návštevu a príjemný čas strávený u nás.
------------------------------------------------------------------------------------
Hotel KOREKT*** offers accommodation in a pleasant location ideal for relaxation and because of advantageous position provides the opportunity to enjoy various kinds of sports activities. We are looking forward to your visit and the time spent with us. :)

Mapa

Adresa: Odborárska 8, Piešťany
Web: http://hotelkorekt.sk

Odporučiť priateľom

Komentáre

    Zatiaľ nebolo pridané žiadne hodnotenie