Penzión Štrba *** s celoročnou prevádzkou sa nachádza v centre turistickej a lyžiarskej oblasti Vysoké Tatry v obci Tatranská Štrba len 8km od Štrbského Plesa.

Penzión Štrba *** ponúka pohodlne zariadené nefajčiarske dvojposteľové izby. Všetky izby sú vybavené kúpeľňou, WC, farebným TV prijímačom a rádiom. Lôžková kapacita privátu je 12 dvojposteľových izieb (24 pevných lôžok a 12 prísteliek). V celom objekte penziónu je bezplatná wifi sieť. Za príplatok je možné aj ubytovanie so zvieraťom.

V Penzióne Štrba *** sa nachádza sauna, ktorá je pre ubytovaných hostí dostupná denne za príplatok 10€ / hodina. Pre deti je na recepcii vyhradený detský kútik.

Penzión Štrba *** je ideálnym miestom pre strávenie pokojnej dovolenky spojenej s odpočinkom a aktívnym športovaním v nádhernej tatranskej prírode.

Okolie penziónu je vhodné na turistické výlety i najrôznejšie športové aktivity tak v letnom, ako aj v zimnom období. Vzhľadom k svojej polohe a vybaveniu ponúka pobyty nielen pre jednotlivcov a rodiny s deťmi, ale aj pre organizované skupiny – školy v prírode, školské výlety, športové sústredenia, lyžiarske kurzy, firemné akcie, školenia ...

V objekte sa nachádza predajňa potravín a reštaurácia.

Parkovisko pri objekte je bezplatné, nestrážené.
Stravovanie

REŠTAURÁCIA: v objekte penziónu sa nachádza reštaurácia, v ktorej majú ubytovaný hostia 10% zľavu.
SAMOSTATNÉ: na každom poschodí je kompletne vybavená kuchynka (chladnička, mikrovlnná rúra, plynový sporák, panvica, hrnce, taniere, poháre, rýchlovarná kanvica).

Našou snahou je, aby si penzión hostia obľúbili nielen vďaka krásnej tatranskej prírode, ale aj vďaka ľuďom, ktorí v ňom pracujú.

Mapa

Adresa: Horská 1130/31, Štrba
Web: http://www.penzion-strba.sk/

Odporučiť priateľom

Komentáre

    Zatiaľ nebolo pridané žiadne hodnotenie