Vážení navštevníci,

Vítame Vás na stránkach Penziónu Mliečna Víla v Turčianskych Tepliciach.

Penzión je vhodným miestom oddychu všetkých návštevníkov, ktorí tu prídu načerpať nové sily v miestnych kúpeľoch, známych svojimi liečebnými účinkami, alebo tých, ktorým vyhľadávané stredisko SPA Aquapark umožňuje celoročné relaxačno-ozdravné využitie poskytovaných služieb.

Svoje miesto si u nás nepochybne nájdu rodiny s deťmi a pokojné prostredie penziónu s pripojením na WIFI uvítajú obchodní cestujúci.

Penzión svojou výhodnou polohou v centre kúpeľného mesta poskytuje návštevníkom podľa ich záujmu a ročného obdobia výber aktivít návštevou termálnych kúpalísk,možnosťou masáží a liečebných procedúr v neďalekých kúpeľoch,adrenalínom v lanovom centre, tanečných zábav, nákupných
stredísk, využitie množstva cyklotrás, prechádzok a výletov za poznávaním histórie a krás Turčianskej kotliny. V zimnom období si lyžiari užijú lyžovačku vo Valčianskej, alebo Jasenskej doline, náročnejší na Martinských holiach.

V príjemných priestoroch reštaurácie si vychutnáte špeciality našej kuchyne, motivované polohou Penziónu a reštaurácie naväzujúcej na Bryndziareň v Turčianskych Tepliciach, založenej v roku 1917. Ojedinelosť našich výrobkov z ovčieho mlieka a výnimočná chuť našich jedál spočíva v tradičnom spôsobe ich výroby. Súčasťou objektu je obchodík, v ktorom máte možnosť si tieto výrobky zakúpiť.

Nie sme ešte dokonalí, ale aj vďaka Vašim námetom a pripomienkam sa snažíme vytvoriť pre Vás prostredie, do ktorého sa budete radi vracať.

Mapa

Adresa: SNP205, Turčianske Teplice
Web: http://www.penzionmliecnavila.sk

Odporučiť priateľom

Komentáre

    Zatiaľ nebolo pridané žiadne hodnotenie