Chatky sú situované v prekrásnom horskom prostredí Nízkych Tatier - Demänovskej doline - časti Lúčky, v stredisku cestovného ruchu 1. kategórie s medzinárodným významom. Patrí k najvyhľadávanejším a najrozsiahlejším strediskám zimných športov a letnej turistiky na Slovensku.
Náš areál sa nachádza len 400m od lanoviek najlepšieho lyžiarskeho strediska na Slovensku www.jasna.sk, takže nie je problém ku svahu ísť pešo, ale dá sa aj autom alebo pravidelným FREE skibusom.

otvorené po celý rok

Chatky tvoria samostatné izby po 2 lôžkach + prístelky, kuchynský kút vybavený riadom na varenie a stolovanie, chladnička, sprcha s teplou a studenou vodou, WC, TV/SAT a trezor. Chatky sú samostatne elektricky vykurované elektrickými vyhrievacími telesami, elektrickými kachľami, ktoré zaručujú tepelný komfort.
Komplex chatiek s celkovou kapacitou 60 pevných lôžok a 19 prísteliek poskytuje kvalitné ubytovanie v tichom horskom prostredí v 2,3,4,5 lôžkovej chatke. Pri každej chatke je bezplatné nestrážené parkovanie a pobyt so zvieraťom je povolený len vo vybraných chtkách. V priestoroch chatiek je zákaz fajčenia.

Tešíme sa na Vašu návštevu!

Mapa

Adresa: Demänovská Dolina 45, Liptovský Mikuláš
Web: http://www.chatyjasna.sk

Odporučiť priateľom

Komentáre

    Zatiaľ nebolo pridané žiadne hodnotenie